Opiekun osoby starszej - Żary, lubuskie

Data dodania: 2023-12-07
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żarach
Pracodawca: Lubuski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/23/0946

Miejsce pracy: Myśliwska 5, 68-200 Żary, powiat: żarski, woj: lubuskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: opieka nad osobą niesamodzielną w jego miejscu zamieszkania (szczegóły w rozmowie telefonicznej)
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 12.12.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN
Zawód: opiekun osoby starszej*
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe
Uprawnienia:
  • punktualność, kreatywność
  • Dobre zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne
  • opieka nad osobami starszymi, zależnymi i niepełnosprawnymi

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Umiejętność 1] : empatia i cierpliwość
Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: B1 - średnio zaawansowany, w piśmie: A1 - początkujący

NIP: 9290113928
REGON: 00702373100487
Adres: Jedności 22/b, 65-364 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Katarzyna Koszela
Nr telefonu: 607323794
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon