Magazynier - Lubartów, lubelskie

Data dodania: 2023-11-14
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lubartowie
Pracodawca: PU ALLBUD Sp. z o.o.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/23/0964

Miejsce pracy: GAZOWA 3, 21-100 Lubartów, powiat: lubartowski, woj: lubelskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Przewożenie wózkiem widłowym i rozmieszczanie towarów na magazynie, przyjmowanie i wydawanie towaru z transportów liniowych do magazynu, składowanie towarów z zachowaniem określonego systemu identyfikacji, obsługa aplikacji informatycznych, suwnic i układnic regałowych.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.12.2023
Data zakończenia: 02.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 432 PLN
Opis wynagrodzenia: 27,70 zł brutto za 1h
Zawód: magazynier
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe
Uprawnienia:
  • Wózki jezdniowe podnośnikowe z mechanicznym napędem podnoszenia z wysięgnikiem
  • Praca w zespole

NIP: 7123345728
REGON: 368018800
Adres: LUBELSKA 36, 21-050 Piaski, powiat: świdnicki, woj: lubelskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Danylyuk Andriy
Nr telefonu: 570482982
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon