Menadżer ds.bhp - Biskupice Podgórne, dolnośląskie

Data dodania: 2023-12-11
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Pracodawca: "LG ELECTRONICS WROCŁAW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ"
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Znajomość języków: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany, koreański, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Numer oferty: StPr/23/5621

Miejsce pracy: LG Electronics 1-2, 55-040 Biskupice Podgórne, powiat: wrocławski, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Organizacja działu bhp, szkolenia pracowników w zakresie bhp, ustalanie systematycznych działań zapobiegania wypadkom w firmie.
Umowa zlecenie 3 lata
Ilość godzin w miesiącu min.168 godzin
Oferta dostępna w sali D
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 168.0
Data rozpoczęcia: 11.12.2023
Wynagrodzenie brutto: od 37,5 do 37,5 PLN
Opis wynagrodzenia: nie mniej niż 37,50 zł.brutto/godzinę
Zawód: pozostali specjaliści do spraw higieny, bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • koreański, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie wyższe
biegła znajomość języka koreańskiego (dla komunikacji z koreańskim oddziałem firmy)
znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (dla komunikacji w firmie)
wymagane: przynajmniej 5 lat doświadczenia zawodowego w dziedzinach bhp w firmach produkcyjnych; wynagrodzenie:

NIP: 1010001065
REGON: 02019395700000
Krótki opis działalności gospodarczej: RP II 411-14/06
Adres: LG Electronics 1-2, 55-040 Biskupice Podgórne, powiat: wrocławski, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
E-mail: monika.szymanowska@lge.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście