Inspektor d/s ochrony roślin i nawozów - Grudziądz, kujawsko-pomorskie

Data dodania: 2023-12-08
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu
Pracodawca: Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe, rolnicze, kierunek: rolnicze, ogrodnicze lub pokrewne- pożądane wyższe z tego zakresu

Numer oferty: StPr/23/2302

Miejsce pracy: Rapackiego 33, 86-300 Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Kontrolowanie przedsiębiorców w zakresie wprowadzania do obrotu środków ochrony roślin oraz pobiera próby do badań jakościowych.
Kontrola przedsiębiorców (producentów, importerów, dystrybutorów) w zakresie wprowadzania do obrotu nawozów,
nawozów oznaczonych znakiem NAWÓZ WE, produktów nawozowych UE i środków wspomagających uprawę roślin. Kontrola prawidłowość stosowania środków ochrony roślin oraz pobiera próby płodów rolnych do badań na obecność pozostałości środków ochrony roślin. Kontrola jednostki wykonujące badania techniczne sprzętu do stosowania środków ochrony roślin. Kontrola jednostki przeprowadzające szkolenia z zakresu środków ochrony roślin.
Praca inspektora w oddziale ma charakter biurowo-inspekcyjny i związana jest z sezonowością pracy w rolnictwie. Kontrole przeprowadza się w różnych warunkach pogodowych, od wiosny do późnej jesieni (w terenie - na polach, u rolników, u przedsiębiorców, w magazynach, itp.). Praca wymaga kierowania samochodem osobowym - służbowym, dobrego stanu zdrowia, w tym szczególnie sprawności ruchowej niezbędnej przy pobieraniu prób. Występuje lekki wysiłek zyczny (pobieranie, przenoszenie prób, chodzenie po polach). W siedzibie Oddziału - praca typowo administracyjno- biurowa z wykorzystaniem komputera, faksu, skanera, telefonu, kopiarki, itp.).

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 08.01.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik ochrony roślin
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

  • średnie zawodowe, rolnicze, kierunek: rolnicze, ogrodnicze lub pokrewne- pożądane wyższe z tego zakresu
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie: min. średnie rolnicze, ogrodnicze lub pokrewne- pożądane wyższe z tego zakresu
Znajomość ustaw: o Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa, o środkach ochrony roślin o nawozach i nawożeniu.Umiejętność obsługi komputera. Umiejętność kierowania samochodem osobowym - pr. jazdy kat. B,
Posiadanie obywatelstwa polskiego.Korzystanie z pełni praw publicznych. Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe. Umowa o pracę na jedną zmianę, wynagrodzenei brutto 4242 zł+ dodatek służbowy od 5% do 10%.

NIP: 9671136257
REGON: 093034877
Adres: Cieplicka 7, 85-377 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Iwona Styś
Nr telefonu: 52 360 96 39
E-mail: kadry-bydgoszcz@piorin.gov.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV i list motywacyjny.
Szczegółowe informacje dla kandydata zamieszczone są na stronie stronie KPRM-u, zakładka Serwis Służby Cywilnej, następnie: Praca w służbie cywilnej, następnie: ogłoszenia o naborze. Nasze ogłoszenie jest pod numerem 131334.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail