Pracownik socjalny - Platerówka, dolnośląskie

Data dodania: 2023-11-24
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lubaniu
Pracodawca: Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Platerówce
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/23/0477

Miejsce pracy: 59-816 Platerówka 20, powiat: lubański, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Wykonywanie zadań pracownika socjalnego zgodnie z ustawą o pomocy społecznej.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 24.11.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik socjalny
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie wyższe: pracownik socjalny (związane z praca socjalną lub pokrewnych dziedzinach), spełnianie wymagań zgodnie z art. 116 ust. 1 pkt. 1 i 2 ustawy o pomocy społecznej

NIP: 6131209554
REGON: 003270415
Krótki opis działalności gospodarczej: ośrodek pomocy społecznej
Adres: 59-816 Platerówka 20, powiat: lubański, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Anna Urbańska
Nr telefonu: 75 722 16 90
E-mail: gops@gminaplaterowka.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Ogłoszenie o naborze na stanowisko pracownika socjalnego:

Osoby zainteresowane prosimy o dostarczenie osobiście lub za pośrednictwem poczty kompletu dokumentów (w zamkniętej kopercie) do dnia 20 grudnia 2023 r. do godz. 10.00
na adres: Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Platerówce,
Platerówka 20, 59 816 Platerówka

Koperta zawierająca aplikację powinna być opatrzona adnotacją:
"Nabór na stanowisko pracownik socjalny".
O terminie doręczenia dokumentów decyduje data wpływu do GOPS w Platerówce.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail