Księgowy - Bielawa, dolnośląskie

Data dodania: 2023-11-20
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie
Pracodawca: Przedsiębiorstwo Robót Budowlano Montażowych " BUDOMONTAŻ " Dariusz Paterek
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne, wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Numer oferty: StPr/23/0416

Miejsce pracy: WIOSENNA 12, 58-260 Bielawa, powiat: dzierżoniowski, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: -prowadzenie i przetwarzanie dokumentacji księgowej
-prowadzenie dokumentacji kadrowej
-prowadzenie i przetwarzanie dokumentacji płacowej
-przygotowywanie i prowadzenie sprawozdawczości
- prace biurowe
- wystawianie faktur sprzedaży
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 0.5
Data rozpoczęcia: 20.11.2023
Data zakończenia: 19.12.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto, po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony, praca na 1/2 etatu od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-13:00
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: księgowy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Księgowy (wymagany staż - lata: 3)
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, ekonomiczne
  • wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie min. średnie lub wyższe ekonomiczne, doświadczenie zawodowe min. 3 lata jako księgowa (22.11.23 zmiana dośw. zawod. z 5 lat) , umiejętności: operatywność, informatyczne

NIP: 8820005897
REGON: 008310651
Krótki opis działalności gospodarczej: Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane
Adres: WIOSENNA 12, 58-260 Bielawa, powiat: dzierżoniowski, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Dariusz Paterek
Nr telefonu: 602 736 945
E-mail: ksiegowosc@piaskowiec.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: kontakt osobisty poprzedzony telefonicznym, e-mailowy
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, poczta