Mechanik samochodów ciężarowych - Zgorzelec, dolnośląskie

Data dodania: 2023-11-09
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zgorzelcu
Pracodawca: Mobile Truck Repair Oleh Nykytiuk
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/23/0706

Miejsce pracy: Elizy Orzeszkowej 2, 59-900 Zgorzelec, powiat: zgorzelecki, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: naprawa samochodów ciężarowych w drodze ( wg zlecenia);
umowa zlecenie na 3 miesiące ;
godziny pracy od 07.00 do 15.00 (wg grafiku i od zleceń );
wynagrodzenie brutto 23,50 zł / h ;
możliwość zakwaterowania osób z innego województwa
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 09.11.2023
Data zakończenia: 08.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 23,5 PLN
Opis wynagrodzenia: godzinowy
Zawód: mechanik samochodów ciężarowych
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Mechanik samochodów ciężarowych
Wykształcenie:
  • podstawowe

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, mechaniczne

NIP: 7010659750
REGON: 525549113
Adres www: http://mtruck-repair.com
Adres: Elizy Orzeszkowej 2, 59-900 Zgorzelec, powiat: zgorzelecki, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Oleh Nykytiuk
Nr telefonu: 668 307 424
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: brak
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: telefonicznie umawiać się na spotkanie