Archiwista - Dzierżoniów, dolnośląskie

Data dodania: 2023-11-04
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie
Pracodawca: NZOZ Szpital Powiatowy Sp. z o.o. Dzierżoniów
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe

Numer oferty: StPr/23/0392

Miejsce pracy: Cicha 1, 58-200 Dzierżoniów, powiat: dzierżoniowski, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: -Współpraca z komórkami organizacyjnymi w zakresie prawidłowego tworzenia teczek spraw.
-Przejmowanie dokumentacji spraw zakończonych z poszczególnych komórek organizacyjnych.
-Przechowywanie i zabezpieczanie zgromadzonej dokumentacji oraz prowadzenia jej ewidencji.
-Porządkowanie (razie potrzeby) akt niewłaściwie opracowanych.
-Udostępnianie przechowywqnej dokumentacji.
-Wycofanie dokumentacji ze stanu składnicy akt w przypadku wzowieia sprawy w komórce organizacyjnej.
-Inicjowanie i prowadzenie brakowania dokumentacji niearchiwalnej (kat.B), której okres ważności już upłynął dla celów dowodowych.
-Dbałość o zachowanie dokumentacji w odpowiednim stanie fizycznym oraz prowadzenie w razie konieczności, niezbędnych prac konserwatorskich.
-Sporządzanie rocznych sprawozdań z działalności składnicy akt i stanu dokumentacjiw składnicy akt.
-Doradzanie komórkom organizacyjnym w zakresie właściwego postępowania z dokumentacją kancelaryjną i archiwalną.
-Współpraca z właściwym archiwum państwowym nadzorującym składnicę akt.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 03.11.2023
Data zakończenia: 02.01.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 950 PLN
Opis wynagrodzenia: praca od poniedziałku do piątku od godz 7,25 do 15.00
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: archiwista
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Archiwista (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
Uprawnienia:
  • archiwizacja dokumentów

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie min średnie lub wyższe; kurs dla archiwistów I i II stopnia

NIP: 8822052381
REGON: 020680960
Krótki opis działalności gospodarczej: Działalność szpitali
Adres www: www.szpital.dzierzoniow.pl
Adres: Cicha 1, 58-200 Dzierżoniów, powiat: dzierżoniowski, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Katarzyna Zarzycka-Młot
Nr telefonu: 748344164
E-mail: kadry@szpital.dzierzoniow.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv + list motywacyjny przesłany na adres e-mail
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail