Księgowy/a - Strzegom, dolnośląskie

Data dodania: 2023-11-02
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy
Pracodawca: Granit Dariusz Pylak Sp. z o.o.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/23/1496

Miejsce pracy: Aleja Wojska Polskiego 47, 58-150 Strzegom, powiat: świdnicki, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: rowadzenie pełnej księgowości firmy, w tym rejestracji i analizy dokumentów księgowych, ewidencji przychodów i rozchodów, kontroli poprawności dokumentów finansowych

Księgowanie faktur zakupowych (materiały, usługi, środki trwałe itp.).

Przygotowywanie odpowiednich zestawień koniecznych do badania sprawozdań finansowych.

Księgowanie dokumentów wewnętrznych (noty PK, faktury wewnętrzne itp.).

Księgowanie wyciągów bankowych i raportów kasowych.

Przygotowywanie i składanie deklaracji podatkowych, raportów finansowych oraz sprawozdań dla organów kontrolnych

Współpraca z doradcami podatkowymi i rewidentami w celu zapewnienia zgodności z przepisami i procedurami

Obsługa płatności, w tym sporządzanie przelewów bankowych, monitorowanie sald bankowych i rozliczanie kontrahentów
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.12.2023
Wynagrodzenie brutto: od 7 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: główny księgowy
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Inne] : Doświadczenia w pracy jako księgowy/księgowa

Znajomości przepisów podatkowych, prawa pracy oraz ZUS

Umiejętności obsługi programów księgowych i kadrowych

Precyzyjności i skrupulatności w prowadzeniu dokumentacji finansowej oraz kadrowej

Zdolności analityczne, umiejętność rozwiązywania problemów i przewidywania ewentualnych ryzyk

Komunikatywności i zdolności interpersonalne w celu skutecznej

NIP: 8842746431
REGON: 022027022
Adres: Aleja Wojska Polskiego 47, 58-150 Strzegom, powiat: świdnicki, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Agnieszka Bochenek
E-mail: info@granit-pylak.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail