Mechanik - Piława Górna, dolnośląskie

Data dodania: 2023-10-25
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie
Pracodawca: KOMPANIA GÓRNICZA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/23/0381

Miejsce pracy: Kośmińska 1h, 58-240 Piława Górna, powiat: dzierżoniowski, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: naprawa, konserwacja maszyn i urządzeń na terenie Kopalni Piława Górna
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 24.10.2023
Data zakończenia: 24.01.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27 do 32 PLN
Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie 27,00-32,00 zł. brutto/godz.+premia;
praca od pn-pt od 6:00 do 14:00 , 14:00 do 22:00, 22:00 do 6:00
MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY - Kopalnia Piława Górna ul.Kośmińska 1h
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: mechanik maszyn i urządzeń górnictwa odkrywkowego
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, mile widziane dodatkowe uprawnienia lub do przyuczenia

NIP: 5213688827
REGON: 360782400
Krótki opis działalności gospodarczej: Wydobywanie kamieni ozdobnych oraz kamienia dla potrzeb budownictwa, skał wapiennych, gipsu, kredy i łupków
Adres: Kośmińska 1h, 58-240 Piława Górna, powiat: dzierżoniowski, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Marta Czop
Nr telefonu: 785663052
E-mail: marta.czop@grupapgs.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: kontakt osobisty poprzedzony kontaktem telefonicznym; cv i list motywacyjny przesłany na adres e-mail
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail