Robotnik wykwalifikowany - Oława, dolnośląskie

Data dodania: 2023-10-25
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Oławie
Pracodawca: Zarząd Dróg Miejskich i Zieleni
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/23/0715

Miejsce pracy: 3 Maja 30, 55-200 Oława, powiat: oławski, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Przycinanie drzew, sadzenie i pielęgnacja drzew i krzewów, odśnieżanie dróg i chodników, naprawy na placach zabaw
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 20.11.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 600 do 5 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: robotnik gospodarczy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
  • Obsługa: pilarki, kosy, rębarki

Wymagania pożądane

  • Prawo jazdy kat. T
  • Prawo jazdy kat. C

NIP: 9121797143
REGON: 020187916
Adres: 3 Maja 30, 55-200 Oława, powiat: oławski, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Katarzyna Birecka
Nr telefonu: 71 313 94 45
E-mail: place@zdmiz.olawa.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: 1) kwestionariusz osobowy dla kandydata ubiegającego się o zatrudnienie
2) podpisane odręcznie oświadczenie kandydata o tym, że:
a. posiada pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw publicznych,
b. nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
c. posiada obywatelstwo polskie
3) kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, staż pracy, doświadczenie zawodowe, posiadanie dodatkowych kwalifikacji.

Kwestionariusz osobowy oraz oświadczenie znajduje się na stronie zdimz.olawa.pl
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail