Specjalista ds. płac - Starogard Gdański, pomorskie

Data dodania: 2023-10-24
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim
Pracodawca: Centrum Usług Wspólnych Gminy Miejskiej Starogard Gdański
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie branżowe

Numer oferty: StPr/23/1113

Miejsce pracy: Zblewska 18, 83-200 Starogard Gdański, powiat: starogardzki, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 1) Obsługa płacowa pracowników – wskazanych jednostek obsługiwanych – w tym sporządzanie list płac, rozliczeń zasiłków chorobowych i macierzyńskich;
2) Bieżące prowadzenie kart wynagrodzeń i zasiłkowych;
3) Wprowadzanie i aktualizowanie danych w systemie płacowym;
4) Kompletowanie dokumentów płacowych stanowiących podstawę naliczania wynagrodzeń wynikających ze stosunku pracy oraz umów cywilno – prawnych;
5) Prowadzenie dokumentacji, rozliczeń, korespondencji ZUS;
6) Rozliczanie składek do ZUS, podatku dochodowego od osób fizycznych wynikających ze stosunku pracy oraz umów o dzieło i umów zleceń;
7) Obsługa programu Płatnik w zakresie realizowanych zadań;
8) Zgłaszanie nowoprzyjętych pracowników do ubezpieczeń społecznych i ubezpieczenia zdrowotnego oraz wszelkich zmian w tym zakresie;
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.01.2024
Data zakończenia: 30.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik obsługi płacowej
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie branżowe
Uprawnienia:
  • Praca pod presją czasu
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera w tym programu Excell
  • Umiejętność logicznego myślenia

NIP: 5921902645
REGON: 191915381
Adres: Zblewska 18, 83-200 Starogard Gdański, powiat: starogardzki, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Beata Ociesa
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV, skierowanie do pracodawcy,
Wymagane dokumenty:
1) kwestionariusz osobowy,
2) podpisany list motywacyjny,
3) kserokopie dokumentów potwierdzające wykształcenie i kwalifikacje zawodowe,
4) kserokopie dokumentów potwierdzające posiadanie dodatkowych kwalifikacji,
5) kserokopie dokumentów potwierdzających wymagany staż pracy (świadectwa pracy,
zaświadczenie o zatrudnieniu, w przypadku pozostawania w stosunku pracy),
6) podpisane oświadczenie kandydata, załączone do ogłoszenia o naborze;
Fakultatywnie:
podpisany życiorys (CV).
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: inny - Składanie ofert, Termin: 10.11.2023 r.