Referent - Zgorzelec, dolnośląskie

Data dodania: 2023-10-23
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zgorzelcu
Pracodawca: kontakt przez PUP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, średnie zawodowe, wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/23/0670

Miejsce pracy: Zgorzelec, powiat: zgorzelecki, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Wykonywanie czynności biurowo-administracyjnych w jednostce organizacyjnej. Gromadzenie,rejestrowanie oraz przetwarzanie informacji. Sporządzanie ,przechowywanie i archiwizowanie dokumentów związanych z funkcjonowaniem jednostki organizacyjnej.Obsługa sprzętu biurowego;
I umowa na okres próbny 3 miesiace z możliwością przedłużenia - 1/2 etatu;
jedna zmiana od 07.30 do 15.00 (wg harmonogramu)
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 0.5
Liczba godzin pracy w miesiącu: 80.0
Data rozpoczęcia: 01.11.2023
Wynagrodzenie brutto: od 1 975 do 2 840 PLN
Opis wynagrodzenia: miesięcznie
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: technik prac biurowych*
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
  • średnie zawodowe
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie średnie techniczne/ogólne/wyższe ; staż pracy 6 miesięcy ,wymagania orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, umiejętności : wysoka kultura osobista , obsługa komputera, organizacja czasu pracy, praca w zespole

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Pułaskiego 14, 59-900 Zgorzelec, powiat: zgorzelecki, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Mateusz Malicki
Nr telefonu: 757770500
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: podanie o pracę , cv wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych