Prace produkcyjne - Bielany Wrocławskie, dolnośląskie

Data dodania: 2023-10-23
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Pracodawca: MAX POWER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/23/5028

Miejsce pracy: Magazynowa 7, 55-040 Bielany Wrocławskie, powiat: wrocławski, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Wkładanie i zdejmowanie produktów na linii produkcyjnej, pakowanie, obsługa skanera, utrzymanie czystości na stanowisku pracy.
Forma umowy: zlecenie 220 godzin miesięcznie, dyspozycyjność w godzinach od 6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00
Zatrudnienie w ramach pracy tymczasowej - do 18 miesięcy.
Wkładanie i zdejmowanie produktów na linii produkcyjnej, pakowanie, obsługa skanera, utrzymanie czystości na stanowisku pracy.

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 13.11.2023
Wynagrodzenie brutto: od 23,5 do 23,5 PLN
Zawód: pracownik produkcji
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Pracownik produkcji
Wykształcenie:
  • podstawowe
Uprawnienia:
  • zdolności manualne, dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie podstawowe
straż pracy mile widziany na produkcji
dobra spawność ruchowa
spostrzegawczość

NIP: 8842690682
REGON: 02096740700000
Krótki opis działalności gospodarczej: RP.411-441/09
Nr KRAZ: 5944
Adres: Elizy Orzeszkowej 32/109, 15-084 Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Ivan Maliuk
Nr telefonu: 4885889350
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon