Magazynier - Bielany Wrocławskie, dolnośląskie

Data dodania: 2023-10-20
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Pracodawca: CINNO POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/23/5013

Miejsce pracy: Magazynowa 4, 55-040 Bielany Wrocławskie, powiat: wrocławski, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Pakowanie, odbieranie oraz wysyłanie przesyłek, dźwiganie ciężkich przesyłek. Mile widziana znajomość języka angielskiego.
Umowa zlecenie, ilość godzin w miesiącu około 160-168
Kontakt z pracodawcą: hr@cinno.pl
Oferta pracy dostęna w sali D, B, G, H
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 23.10.2023
Wynagrodzenie brutto: od 25 PLN
Zawód: magazynier
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Uprawnienia:
  • punktualność, kreatywność
  • ZAANGAŻOWANIE I ZDOLNOŚĆ SAMOORGANIZACJI PRACY I ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA POWIERZONE OBOWIĄZKI

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
Inne wymagania: wykształcenie zas. zawodowe, średnie, staż pracy - brak wymagań, zaangażowanie i zdolność samoorganizacji pracy i odpowiedzialność za powierzone obowiązki, punktualność, kreatywność, dźwiganie ciężkich przesyłek

NIP: 8992872775
REGON: 385019113
Adres: Magazynowa 4, 55-040 Bielany Wrocławskie, powiat: wrocławski, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Klaudia Chaba
E-mail: hr@cinno.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail