Nauczyciel współorganizujący kształcenie dziecka - Barczewo, warmińsko-mazurskie

Data dodania: 2023-10-20
Dodane przez: Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego
Pracodawca: Szkoła Podstawowa nr 1 w Barczewie
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Numer oferty: StPr/23/0959

Miejsce pracy: Wojska Polskiego 36, 11-010 Barczewo, powiat: olsztyński, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Działania dydaktyczne, opiekuńcze i wychowawcze w stosunku do uczniów niepełnosprawnych oraz wsparcie pracowników danej placówki oświatowej w realizacji obowiązków.
Pomoc w komunikacji ucznia z nauczycielami i kolegami;
Prowadzenie dokumentacji pracy ucznia, w tym dziennika zajęć, planu zajęć rewalidacji indywidualnej, arkuszy obserwacji, teczki prac i wytworow ucznia.
Współpraca z rodzicami i specjalistami różnego typu.
Prowadzenie obserwacji pedagogicznych.
Dbanie o bezpieczeństwo dzieci.
Prowadzenie dokumentacji szkolnej.
Planowanie i realizacja rozwoju zawodowego.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.11.2023
Data zakończenia: 31.08.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 060 PLN
Opis wynagrodzenia: nauczyciel początkujący 4060 zł brutto
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: nauczyciel przedszkola
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
Uprawnienia:
  • Przygotowanie pedagogiczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania oczekiwania pracodawcy:
wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym - praca z dzieckiem ze spektrum autyzmu
godziny pracy zgodnie zplanem lekcji od godz. 7

NIP: 7393220646
REGON: 000262697
Adres: Wojska Polskiego 36, 11-010 Barczewo, powiat: olsztyński, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Kinga Sidorczuk
Nr telefonu: 514-82-82
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon