Inżynier spawalnictwa - Staszów, świętokrzyskie

Data dodania: 2023-10-18
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Staszowie
Pracodawca: CASS Construction and Steel Structures Sp. z o.o.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, budowlane, wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/23/0521

Miejsce pracy: Grzybów 78, 28-200 Staszów, powiat: staszowski, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Działania zgodnie z normą ISO 1090-1,
Tworzenie tchnologicznych instrukcji spawania, dzienników oraz planów spawania,
Nadzór nad badaniami NDT,
Kontrola geometryczna wyrobu,
Wizualne odbiory spalin
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 18.10.2023
Wynagrodzenie brutto: od 6 000 do 10 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: inżynier spawalnik
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe 4-letnie, budowlane
  • wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia:
  • obsługa programu AutoCAD

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: uprawnienie VT2, MT2 (mile widziane)

NIP: 8661734306
REGON: 260684965
Adres: Grzybów 78, 28-200 Staszów, powiat: staszowski, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Dominika Walenciak
Nr telefonu: 15 865 53 04, 513 768 221
E-mail: biuro@cass.com.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV