Kasjer- sprzedawca - Ustrzyki Dolne, podkarpackie

Data dodania: 2023-10-17
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ustrzykach Dolnych
Pracodawca: DAR ODZIEŻY BARBARA ORZECHOWSKA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/23/0362

Miejsce pracy: Korczaka 2, 38-700 Ustrzyki Dolne, powiat: bieszczadzki, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: sprzedaż odzieży używanej, rozkładanie towaru
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 64.0
Data rozpoczęcia: 23.10.2023
Wynagrodzenie brutto: od 23,5 PLN
Opis wynagrodzenia: praca 16 godzin tygodniowo
Zawód: sprzedawca*
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

Wymagania pożądane

Uprawnienia:
  • Obsługa kasy fiskalnej i terminala kart płatniczych

NIP: 8721957206
REGON: 691753974
Adres: Sandomierska 9, 39-200 Dębica, powiat: dębicki, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Barbara Orzechowska
Nr telefonu: 698821231
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv, skierowanie
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon