Pracownik produkcji/pracownik porządkowy - Bielany Wrocławskie, dolnośląskie

Data dodania: 2023-10-17
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Pracodawca: kontakt przez PUP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/23/4938

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie, powiat: wrocławski, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Pracownik produkcji/operator maszyn produkcyjnych/pracownik porządkowy.
System czasu pracy: 6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00, 22:00 - 06:00
Praca na czas określony: 18 miesięcy
Zakwaterowanie | wyżywienie: koszty po stronie pracownika w wysokości 500 zł miesięcznie
Wymiar czasu pracy: 160 godzin/miesiąc
Oferta pracy tymczasowej
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Praca tymczasowa oferowana przez agencję: TAK
Wymiar etatu: 0.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 20.10.2023
Wynagrodzenie brutto: od 24,5 do 24,5 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: pozostali operatorzy maszyn do produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych
Typ propozycji: praca stała, praca w wolne dni
Zapewnienie wyżywienia: TAK
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie podstawowe, staż pracy brak wymagań

Nr KRAZ: 12319
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Gliniana 20/22, 50-525 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Sala B
Nr telefonu: 717701678
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.