Referent - Drawsko Pomorskie, zachodniopomorskie

Data dodania: 2023-10-16
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim
Pracodawca: Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, ekonomiczne, średnie zawodowe 4-letnie, administracyjne

Numer oferty: StPr/23/0819

Miejsce pracy: Gen. W. Sikorskiego 13-15, 78-500 Drawsko Pomorskie, powiat: drawski, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Przyjmowanie i kompletowanie wniosków o świadczenia wypłacane przez placówkę.
Ustalanie prawa do zasiłku chorobowego w okresie podstawowym i przedłużonym.
Ustalanie prawa do zasiłku pogrzebowego i zasiłku macierzyńskiego.
Wydawanie zaświadczeń o okresach i wysokościach pobieranych świadczeń.
Dochodzenie zwrotu nienależnie pobranych świadczeń.
Sporządzanie i uzgadnianie sprawozdań w zakresie realizowanych zadań.
Wydawanie decyzji o nadpłatach i niedopłatach świadczeń.
Potrącanie należności z tytułu składek z przyznanych świadczeń.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 20.11.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN
Opis wynagrodzenia: + dodatek za wysługę lat do 20%
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: urzędnik ubezpieczeń społecznych
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe 4-letnie, ekonomiczne
  • średnie zawodowe 4-letnie, administracyjne
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Znajomość ustawy o ubezpieczeniu społecznym rolników i statusu KRUS.
Znajomość ustawy o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych.
Znajomość ustawy o składkach na ubezpieczenie zdrowotne rolników.
Wysoka kultura osobista.
Umiejętność obsługi aplikacji i urządzeń biurowych.

NIP: 6692234265
REGON: 01251326202848
Adres: Słowiańska 5, 75-846 Koszalin, powiat: m. Koszalin, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Wioleta Jagła
Nr telefonu: 943427731
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon