Nauczyciel współorganizujący kształcenie (autyzm, asperger) - Zakliczyn, małopolskie

Data dodania: 2023-10-16
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Pracodawca: Przedszkole Publiczne nr 1 w Zakliczynie
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/23/3441

Miejsce pracy: Spytka Jordana 2, 32-840 Zakliczyn, powiat: tarnowski, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Praca z dzieckiem o specjalnych potrzebach edukacyjnych (Autyzm, Asperger)
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 02.11.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 690 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pedagog specjalny
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia:
  • chęć do pracy
  • doświadczenie w pracy w zespole

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie wyższe mgr pedagogika specjalna w zakresie autyzmu, Aspergera, przygotowanie pedagogiczne, doświadczenie w pracy w zespole, chęć do pracy, praca w Zakliczynie od pon. - pt. w godz. 8.30-12.30 ( 4 godziny dziennie, 20 godz. tygodniowo). Wynagrodzenie 3 690 zł brutto. Kontakt: Przedszkole Publiczne nr 1 w Zakliczynie, ul. Spytka Jordana 2, 32-840 Zakliczyn, wcześniejszy kontakt telefoniczny 14665 31 12, CV należy przesyłać na adres e-mail: przedszkolenr1zak@poczta.onet.pl

NIP: 8732815094
REGON: 851782736
Adres: Spytka Jordana 2, 32-840 Zakliczyn, powiat: tarnowski, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Edyta Olszewska Kwiek
Nr telefonu: 14665 31 12
E-mail: przzedszkolenr1zak@poczta.onet.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: skierowanie, CV lub bezpośrednio do pracodawcy
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: wcześniejszy kontakt telefoniczny