Cieśla-dekarz - Tarnobrzeg, podkarpackie

Data dodania: 2023-10-13
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu
Pracodawca: GALBUD MARCIN GALEK
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/23/1310

Miejsce pracy: Gen. J. Bema 86, 39-400 Tarnobrzeg, powiat: m. Tarnobrzeg, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Montaż więźby dachowej i pokrycia dachowego, obróbka kominów, montaż okien dachowych, itp.
Praca na terenie woj. podkarpackiego w godz. 7-15
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 13.10.2023
Data zakończenia: 12.01.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: cieśla*
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe
Uprawnienia:
  • doświadczenie w zawodzie na w/w stanowisku (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 5)

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

NIP: 8672151985
REGON: 520341520
Krótki opis działalności gospodarczej: Wykonywanie pozostałych robót budowlanych wykończeniowych
Adres: Gen. J. Bema 86, 39-400 Tarnobrzeg, powiat: m. Tarnobrzeg, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Galek Marcin
Nr telefonu: 697 481 104
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv, skierowanie
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon