Młodszy referent w wydziale infomatyki - Wodzisław Śląski, śląskie

Data dodania: 2023-10-13
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim
Pracodawca: Urząd Miasta w Wodzisławiu Śląskim
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe

Numer oferty: StPr/23/1021

Miejsce pracy: Bogumińska 4b, 44-300 Wodzisław Śląski, powiat: wodzisławski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Realizacja zadań z zakresu obsługi placówek oświatowych przy jednoczesnej współpracy
pomiędzy placówkami oświatowymi, Wydziałem Edukacji oraz Wydziałem Informatyki
Miejskim Centrum Przetwarzania Danych,
realizacja celów określonych strategią rozwoju oświaty na lata 2021-2026,
współpraca pomiędzy placówkami oświatowym, Wydziałem Edukacji oraz Wydziałem
Informatyki Miejskim Centrum Przetwarzania Danych,
administracja systemami informatycznymi,
serwisowanie i naprawa sprzętu komputerowego,
praca w środowisku opartym o Active Directory, Azure Active Directory, Intune, Office 365,
Defender,
przemieszczanie się pomiędzy obsługiwanymi jednostkami w obrębie Miasta,
przydzielanie użytkownikom identyfikatorów, haseł oraz uprawnień do zasobów sieci,
udzielanie wsparcia użytkownikom systemów informatycznych w codziennej pracy
realizowanej z wykorzystaniem oprogramowania komputerowego i dziedzinowego,
współpraca z dostawcami użytkowanych rozwiązań i oprogramowania.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.11.2023
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
Opis wynagrodzenia: https://bip.wodzislaw-slaski.pl/bipkod/015
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: technik informatyk*
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Kandydat winien spełniać następujące wymagania:
1. posiadać wykształcenie średnie o profilu informatycznym lub pokrewnym,
2. pożądane wykształcenie wyższe o profilu informatycznym lub pokrewnym,
3. pożądana praca / współpraca z jednostkami o charakterze oświatowym,
4. pożądana praktyka w organach administracji państwowej i samorządowej,
5. pożądana praca na podobnym stanowisku,
6. cieszyć się nieposzlakowaną opinią,
7. posiadać pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzystać z pełni praw publicznych,
8. nie być skazanym prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z
oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
9. posiadać znajomość ustawy o samorządzie gminnym,
10. posiadać znajomość ustawy kodeks postępowania administracyjnego,
11. posiadać znajomość ustawy o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania
publiczne,
12. posiadać znajomość Rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie Krajowych Ram
Interoperacyjności, minimalnych wymagań dla rejestrów publicznych i wymiany informacji w
postaci elektronicznej oraz minimalnych wymagań dla systemów teleinformatycznych
13. posiadać znajomość ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa
14. posiadać bardzo dobrą znajomość pakietu biurowego Microsoft Office, LibreOffice,
15. posiadać bardzo dobrą znajomość usług pakietu Microsoft 365,
16. posiadać bardzo dobrą znajomości systemów Windows, Linux,
17. posiadać znajomość systemu serwerowego Windows Serwer 2012R2 i wyższe,
18. posiadać dobrą znajomość protokołu SMB,
19. posiadać znajomość usługi Azure Active Directory i zarządzania nią,
20. posiadać znajomość rozwiązań Intune, Office 365, Defender
21. posiadać znajomość MS Active Directory i zarządzania nią,
22. posiadać bardzo dobrą wiedze w zakresie działania, konfiguracji, instalacji i utrzymania
sieci LAN oraz WLAN (wykorzystywane platformy: Mikrotik, Cisco, Zyxel, Fortinet, HP
Enterprise, Ubiquiti Networks),
23. praktyczne posługiwanie się narzędziami instalatorskimi,
24. podstawowa wiedza w zakresie instalacji elektrycznych,
25. wiedza z zakresu diagnozowania usterek oraz serwisowania sprzętu komputerowego,
26. wiedza z zakresu diagnozowania usterek oraz serwisowania multimedialnych pomocy
dydaktycznych (np. tablic interaktywnych, wyświetlaczy interaktywnych, projektorów, itp.),
27. chęć zgłębiania wiedzy z zakresu funkcjonowania infrastruktury IT, serwerów,
bezpieczeństwa systemów IT,
28. posiadać znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na zrozumienie dokumentacji
technicznej i rozwiązywanie problemów podczas konfiguracji systemów i aplikacji,
29. posiadać prawo jazdy kat. B,
30. pożądana znajomość zagadnień oraz doświadczenie w stosowaniu okablowania strukturalnego,
31. pożądana wiedza z zakresu wirtualizacji m.in. VMware, Hyper-V,
32. pożądana wiedza z zakresu tworzenia prostych skryptów, m.in. bash, PowerShell,
33. pożądana znajomość zagadnień z zakresu administracji publicznej (podpis elektroniczny,
elektroniczne zarządzanie dokumentacją, e- PUAP, itd.).

NIP: 6472545098
REGON: 000526883
Krótki opis działalności gospodarczej: Samorząd terytorialny.
Adres www: https://bip.gmwodzislawsl.finn.pl/bipkod/015
Adres: Bogumińska 4b, 44-300 Wodzisław Śląski, powiat: wodzisławski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Oferty kandydatów muszą zawierać:
1. podanie o pracę,
2. kwestionariusz personalny kandydata,
3. dyplom, świadectwo (kserokopia) ukończenia szkoły wyższej lub średniej,
4. dyplomy i świadectwa (kserokopie) ukończenia innych form podnoszenia kwalifikacji
(egzaminy zawodowe, kursy),
5. kserokopia prawa jazdy,
6. oświadczenie o nieposzlakowanej opinii,
7. oświadczenie o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni
praw publicznych,
8. oświadczenie o nie skazaniu prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo
ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe.
Oferty z wymaganymi dokumentami kandydaci winni składać w zamkniętych i zaadresowanych kopertach do dnia 25 października 2023 roku w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miasta Wodzisławia Śląskiego, ul. Bogumińska 4b. Na kopercie powinien być
umieszczony napis: Nabór na stanowisko Młodszego Referenta w Wydziale Informatyki Miejskim Centrum Przetwarzania Danych w Urzędzie Miasta Wodzisławia Śl..
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, poczta