Operator / pomocnik operatora urządzeń do obróbki szkła - Tarnobrzeg, podkarpackie

Data dodania: 2023-10-13
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu
Pracodawca: SCHOLLGLAS Polska Sp. z o.o.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/23/1309

Miejsce pracy: Zakładowa 39, 39-400 Tarnobrzeg, powiat: m. Tarnobrzeg, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: pomoc w obsłudze urządzeń do obróbki szkła,
docelowo przejęcie obowiązków samodzielnego operatora urządzeń.
Praca na zmiany w godz. 6-14, 14-22, 22-6. Pracodawca zapewnia środek transportu na trasie Sandomierz -Tarnobrzeg.
Wysokość wynagrodzenia 3600 brutto+ (średnio ok. 500 zł+premia motywacyjna kwartalna)
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 13.10.2023
Data zakończenia: 12.01.2024
Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN
Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie podstawowe 3600 zł brutto+dodatki (średnio ok. 500 zł+premia motywacyjna miesięczna)
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: operator maszyn do formowania szkła płaskiego
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Uprawnienia:
  • brak przeciwskazań do pracy fizycznej
  • odpowiedzialność
  • dyspozycyjność

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Chęć do podnoszenia kwalifikacji

NIP: 9511595217
REGON: 012236555
Krótki opis działalności gospodarczej: Kształtowanie i obróbka szkła płaskiego
Adres: Zakładowa 39, 39-400 Tarnobrzeg, powiat: m. Tarnobrzeg, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Piotr Koziara
Nr telefonu: 15 851 07 08
E-mail: kadry@schollglas.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: skierowanie, CV, świadectwa pracy, świadectwa szkolne
Cv należy wysyłać na adres e-mail: kadry@schollglas.pl lub składać osobiście na bramie zakładu w Tarnobrzegu
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail