Pracownik pomocniczy stolarza - Bolszewo, pomorskie

Data dodania: 2023-10-12
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie
Pracodawca: kontakt przez PUP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/23/1718

Miejsce pracy: Bolszewo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Prace na terenie całej Polski polegające na wykonaniu robot pomocniczych przy produkcji drzwi,precyzyjnym wycinaniu i łączeniu elementów mebli, szlifowaniu, heblowaniu i lakierowaniu powierzchni drewnianych i właściwym ich montowaniu.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 11.11.2023
Wynagrodzenie brutto: od 23,5 PLN
Zawód: pracownik pomocniczy stolarza*
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Inne] : Znajomość języka obcego jest potrzebna dla sprawnej komunikacji z zespołem przy wykonywaniu obowiązków przy miejscu pracy. Większość obecnie zatrudnionych pracowników nie posłoguje się językiem polskim na wystarczającym dla komunikacji poziomie, więc znajomość języka ukraińskiego jest mile widziana.

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Usługowa 11, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Katarzyna Grzenkowicz
Nr telefonu: 586776309
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV