Nauczyciel współorganizujący proces kształcenia 15/20 etatu - Czechowice-Dziedzice, śląskie

Data dodania: 2023-10-12
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Pracodawca: Szkoła Podstawowa nr 3 im. Juliusza Słowackiego
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/23/1644

Miejsce pracy: LIPOWSKA 26, 43-500 Czechowice-Dziedzice, powiat: bielski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Współorganizacja kształcenia ucznów z Zespołem Aspergera w klasach I-III.
Pomoc dziecku na lekacji, współpraca z nauczycielem uczącym w klasie w organizacji lekcji.
Praca w Czechowicach-Dziedzicach w systemie dwuzmianowym w godz. 7.10-16.30 od pon. do pt.
Umowa o pracę na czas określony do 23.06.2024 r.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.15
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.11.2023
Wynagrodzenie brutto: od 2 700 do 3 412,5 PLN
Opis wynagrodzenia: + % wysługa lat
Wynagrodzenie w zależności od stopnia awansu zawodowego
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali nauczyciele pracujący z osobami o specjalnych potrzebach edukacyjnych
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia:
  • uprawnienia pedagogiczne
Szczegóły dotyczące uprawnień::

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane wykształcenie wyższe: licencjat lub magisterskie pedagogiczne plus studia podyplomowe, kierunek pedagogika specjalna, uprawnienia do pracy z dzieckiem z Zespołem Aspergera, przygotowanie pedagogiczne, mile widzaine doświadczenie.

NIP: 6521592756
REGON: 000728820
Adres: LIPOWSKA 26, 43-500 Czechowice-Dziedzice, powiat: bielski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Danuta Łuszczak
Nr telefonu: 32 215 33 17
E-mail: sekretariat.sp3@czechowice.edu.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Kontakt telefoniczny lub CV na e-mail
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail