Asystent osobisty - Suchedniów, świętokrzyskie

Data dodania: 2023-10-12
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Skarżysku-Kamiennej
Pracodawca: Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Suchedniowie
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: pomaturalne/policealne, kierunek: Asystent osoby niepełnosprawnej, opiekun, terapeuta zajęciowy itp.

Numer oferty: StPr/23/1115

Miejsce pracy: 26-130 Suchedniów, powiat: skarżyski, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: -pomoc w wykonywaniu przez podopiecznego czynności dnia codziennego
-pomoc w wyjściu, powrocie lub dojazdach w wybrane przez podopiecznego miejsce
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 40.0
Data rozpoczęcia: 12.10.2023
Wynagrodzenie brutto: od 40 PLN
Opis wynagrodzenia: /h
Zawód: asystent osoby niepełnosprawnej*
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

  • pomaturalne/policealne, kierunek: Asystent osoby niepełnosprawnej, opiekun, terapeuta zajęciowy itp.

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Umiejętności interpersonalne, opiekuńcze. Udokumentowane kwalifikacjie lub min. 6 m-czne udokumentowane doświadczenie.

NIP: 6631401214
REGON: 290423098
Adres: Fabryczna 5, 26-130 Suchedniów, powiat: skarżyski, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Luiza Bolechowska
Nr telefonu: 41 25 43 092
E-mail: luiza.bolechowska@mgopssuchedniow.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Dokumenty potwiedzające uzyskanie kwalifikacji w zawodzie:
-Asystent osoby niepełnosprawnej
-Opiekun osoby starszej
-Opieku medyczny
-Terapeuta zajęciowy
-Pielęgniarka
-Fizjoterapeuta
-Pedagog
-Psycholog
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon