Instruktor terapii zajęciowej lub terapeuta zajęciowy - Stalowa Wola, podkarpackie

Data dodania: 2023-10-12
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli
Pracodawca: Środowiskowy Dom Samopomocy Nr 2 Dla Osób z Zaburzeniami Psychicznymi w Stalowej Woli
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: pomaturalne/policealne

Numer oferty: StPr/23/0842

Miejsce pracy: Melchiora Wańkowicza 72/2, 37-450 Stalowa Wola, powiat: stalowowolski, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Planowanie, dokumentowanie i ocenianie procesu terapeutycznego.
Nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktu terapeutycznego z uczestnikiem, rodziną, zespołem wspierająco- aktywizującym.
Diagnozowanie i respektowanie potrzeb uczestników.
Organizowanie indywidualnych i grupowych treningów.
Organizowanie innych zajęć ukierunkowanych na poprawę stanu zdrowia fizycznego, psychicznego i społecznego.
Prowadzenie zajęć o charakterze terapeutycznym na pracowni ogrodniczej z elementami stolarskimi.
Zastępowanie kierowcy w trakcie jego nieobecności w pracy (dowóz na zajęcia i z powrotem do miejsca zamieszkania).
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 13.11.2023
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: terapeuta zajęciowy*
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • pomaturalne/policealne

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane wykształcenie wyższe o kierunku lub specjalizacji terapia zajęciowa lub psychologia, pedagogika specjalna lub pokrewne lub ukończona szkoła policealna w zawodzie terapeuty zajęciowej. Min. 3 miesięczny okres zatrudnienia w pracy z osobami z zaburzeniami psychicznymi, prawo jazdy kat. B. Mile widziana umiejętność obsługi elektronarzędzi, zainteresowania ogrodnicze, stolarskie, rękodzielnicze.

NIP: 8652557201
REGON: 180799012
Adres: Melchiora Wańkowicza 72/2, 37-450 Stalowa Wola, powiat: stalowowolski, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 15 844 00 64
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Kandydaci proszeni są o wyłącznie o kontakt osobisty za wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniem terminu spotkania.
Nie należy wysyłać CV gdyż bez rozmowy kwalifikacyjnej nie będą rozpatrywane.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon