Fryzjer - Jarosławiec, zachodniopomorskie

Data dodania: 2023-10-12
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie
Pracodawca: PANORAMA MORSKA HARATYK LESZEK
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze branżowe

Numer oferty: StPr/23/0806

Miejsce pracy: Uzdrowiskowa 15/7, 76-107 Jarosławiec, powiat: sławieński, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Zakres obowiązków:

wykonywanie zabiegów fryzjerskich zgodnymi z życzeniami klientów
doradzanie w wyborze odpowiedniej fryzury
strzyżenie i modelowanie
przeprowadzanie zabiegów koloryzacji włosów
praca w recepcji SPA: sprzedawanie produktów i usług kosmetycznych/ fryzjerskich
Wymagamy:

wykształcenie zawodowe jako fryzjer
sumienność
dokładność
mile widziane dodatkowe kursy fryzjerskie, kosmetyczne lub masażu
Zalety podjęcia pracy w naszym Resorcie:

atrakcyjne zarobki z możliwością awansu
praca w renomowanym obiekcie z możliwością rozwoju
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 09.10.2023
Wynagrodzenie brutto: od 6 500 PLN
Zawód: fryzjer*
Zapewnienie wyżywienia: TAK
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze branżowe

NIP: 8991002061
REGON: 930372144
Adres: Uzdrowiskowa 15/7, 76-107 Jarosławiec, powiat: sławieński, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Artur Jastrzębski
Nr telefonu: 943482772
E-mail: praca@panorama-morska.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail