Asystent osoby niepełnosprawnej - Żnin, kujawsko-pomorskie

Data dodania: 2023-10-11
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żninie
Pracodawca: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Żninie
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/23/0644

Miejsce pracy: 700-lecia 36, 88-400 Żnin, powiat: żniński, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Usługi asystencji osobistej polegają na:
-pomocy w wykonywaniu przez uczestnika czynności dnia codziennego,
-pomocy w załatwianiu spraw urzędowych,
-w wyjściu i powrocie lub dojazdu z uczestnikiem w wybrane przez uczestnika miejsce.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 16.10.2023
Data zakończenia: 26.12.2023
Wynagrodzenie brutto: od 27 do 30 PLN
Opis wynagrodzenia: Praca w godzinach: 07:30-15:30, 11:00-19:00
Wynagrodzenie od 27,00zł do 30,00zł brutto/h
Zawód: asystent osoby niepełnosprawnej*
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
Inne wymagania: -Wymagane co najmniej 6 miesięczne udokumentowane doświadczeniew udzielaniu bezpośredniej pomocy osobom niepełnosprawnym;
-Wymagany dyplom potwierdzający uzyskanie kwalifikacji w zawodzie: asystent osoby niepełnosprawnej, opiekun medyczny, terapeuta zajęciowy, psycholog, pedagog, pielęgniarka, opiekun osoby starszej;
-Współprawa z osobami niepełnosprawnymi.

NIP: 5621287940
REGON: 091281459
Adres: 700-lecia 36, 88-400 Żnin, powiat: żniński, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Marika Dąbrowska
Nr telefonu: 52 30 32 910
E-mail: kontakt@mops.gminaznin.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon