Konserwator w strzeżonym ośrodku dla cudzoziemców w kętrzynie w-mosg - Kętrzyn, warmińsko-mazurskie

Data dodania: 2023-10-11
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kętrzynie
Pracodawca: Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej w Kętrzynie
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/23/0441

Miejsce pracy: Gen. Władysława Sikorskiego 78, 11-400 Kętrzyn, powiat: kętrzyński, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: -wykonywanie prac konserwacyjnych na terenie Strzezonego Ośrodka dla Cudzoziemców związanych z poprawą funkcjonalności oraz estetyki,
-obsługa urządzeń lub narzędzi w celu wykonywania zabiegów agrotechnicznych,ogrodniczych(kosiarka spalinowa,wykaszarka spalinowa)
-wykonywanie prac porządkowych i transportowych np.przenoszenie,rozładowywanie materiałów budowlanych oraz sprzętu kwaterunkowego,
-bieżące usuwanie zgłaszanych awarii,ustrek technicznych na terenie obiektu,a w szczególności:dbanie o bezpieczny stan sieci eletrycznej,wyłączników,gnazd,puszek rozdzielczych,lamp ( w granicach możliwości technicznych)
-dbanie o sprawny stan drzwi,okien oraz ich zamknięć i okuć
-nalezyta dbałość o stan techniczny powierzonego sprzętu.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 09.10.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: konserwator budynków i stanu technicznego pomieszczeń
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: dyspozycyjność,komunikatywność,umiejętnośc pracy w zespole,,udokumentowany staż pracy na stanowisku konserwatora

NIP: 7420007389
REGON: 510277605
Adres www: www.wm.strazgraniczna.pl
Adres: Gen. Władysława Sikorskiego 78, 11-400 Kętrzyn, powiat: kętrzyński, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: EDYTA KACZMAREK
Nr telefonu: 89 750 32-93
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Dokumenty i oświadczenia niezbędne:
-podanie do Komendanta W-MOSG o przyjęcie do pracy (opatrzone datą i czytelnym podpisem kandydata),
-CV (opatrzone datą i czytelnym podpisem kandydata), -kopia obu stron dowodu osobistego,
-kopia świadectwa ukończenia szkoły zasadniczej zawodowej,
oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji (opatrzone datą i czytelnym podpisem kandydata),
-oświadczenia o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe (opatrzone datą i czytelnym podpisem kandydata),
-oświadczenia o korzystaniu z pełni praw publicznych (opatrzone datą i czytelnym podpisem kandydata),
-oświadczenie kandydata o posiadaniu stanu zdrowia pozwalającego na wykonywanie pracy na stanowisku konserwator (oświadczenie opatrzone datą i czytelnym podpisem kandydata),

Dokumenty i oświadczenia dodatkowe:
-w przypadku posiadania kopia świadectwa ukończenia szkoły średniej technicznej.
-w przypadku posiadania kopie świadectw pracy potwierdzające wykonywanie pracy na stanowisku konserwator lub w przypadku osób pracujących zaświadczenie od pracodawcy potwierdzające wykonywanie pracy na stanowisku konserwator.

Dokumenty należy składać od dn.23.10.2023
Decyduje data: stempla pocztowego / osobistego dostarczenia oferty do urzędu
Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej
im. gen. bryg. Stefana Pasławskiego
ul. gen. Wł. Sikorskiego 78
11-400 Kętrzyn
Biuro Podawcze
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście