Asystent agenta celnego - Mszczonów, mazowieckie

Data dodania: 2023-10-09
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pruszkowie
Pracodawca: AC PORATH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/23/1217

Miejsce pracy: Fabryczna 6/10, 96-320 Mszczonów, powiat: żyrardowski, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Komunikacja z Urzędem Celnym, Inspektoratami Nadzoru Weterynaryjnego, Fitosanitarnego itp. Koordynacja zleceń przychodzących od klientów. Współpraca z organami Administracji Celno-Skarbowej, działami spedycji, przewoźnikami i instytucjami włączonymi w proces realizacji odprawy celnej. Dbanie o relacje z klientami i podwykonawcami, rozwiązywanie bieżących problemów klientów zgodnie ze zgłaszanym zapotrzebowaniem. Nadzorowanie inspekcji towarów i rewizji celnych na terenie WOC. Praca w godz. 08:30-16:30 oraz dyżury popołudniowe 1-2 razy w tygodniu.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 09.10.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 800 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: agent celny
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Poziom wykształcenia- wyższe, mile widziane na kierunku logistyka, transport lub ekonomia. Wymagane prawo jazdy kat. B oraz znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2.

NIP: 9581693497
REGON: 38069526900000
Adres: ŚWIĘTOJAŃSKA 43/23, 81-391 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Agnieszka Madej-Rompa
Nr telefonu: 787 509 222
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV lub skierowanie
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon