Asystent rodziny - Kamień, lubelskie

Data dodania: 2023-10-06
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie
Pracodawca: GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ w Kamieniu
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/23/2340

Miejsce pracy: Hrubieszowska 40/1, 22-113 Kamień, powiat: chełmski, woj: lubelskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Praca z rodziną w miejscu zamieszkania lub w miejscu wskazanym przez rodzinę

Umowa zlecenie w wymiarze 40 godzin miesięcznie
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 40.0
Data rozpoczęcia: 09.10.2023
Data zakończenia: 31.12.2023
Wynagrodzenie brutto: od 24 PLN
Opis wynagrodzenia: Za godzinę pracy
Zawód: asystent rodziny
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Asystent rodziny
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe 4-letnie
  • średnie zawodowe
  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Poziom wykształcenia - wyższe, kierunek: pedagogika, psychologia, socjologia, nauki o rodzinie, praca socjalna/lub wyższe na dowolnym kierunku uzupełnione szkoleniem z zakresu pracy z dziećmi lub rodziną lub studiami podyplomowymi i udokumentowany co najmniej roczny staż pracy z dziećmi lub rodziną / lub wykształcenie średnie i szkolenia z zakresu pracy z dziećmi lub rodziną i udokumentowany 3-letni staż pracy z dziećmi lub rodziną

NIP: 5631809481
REGON: 002681760
Krótki opis działalności gospodarczej: opieka społeczna
Adres: Hrubieszowska 40/1, 22-113 Kamień, powiat: chełmski, woj: lubelskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Iwona Mendel
Nr telefonu: 825671531
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście