Kierownik - Sanok, podkarpackie

Data dodania: 2023-10-05
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sanoku
Pracodawca: Międzywojewódzka Usługowa Spółdzielnia Inwalidów w Rzeszowie Oddział Terenowy w Sanoku
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/23/0638

Miejsce pracy: Kochanowskiego 25, 38-500 Sanok, powiat: sanocki, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 1. Zarządzanie oddziałem zgodnie ze strategią i celem firmy, zwłaszcza sprzedażowymi.
2. Rozpoznawanie rynku, realizacja założeń budżetowych, raportowanie efektów.
3. Pozyskiwanie klientów, realizowanie i nadzorowanie wykonawców zakontraktowanych usług.
4. Dbałość o jakość świadczonych usług, bieżący kontakt z klientem.
5. Pozyskiwanie pracowników, ustalanie ich zadań i odpowiedzialności, kontrola i rozliczanie.
6. Dbanie o mienie firmy, wyposażenie pracowników i stanowisk pracy oraz o wykonywanie usług zgodnie z przepisami prawa pracy. BHP, RODO i innymi dotyczącymi przepisami.
7. Nadzorowanie planu urlopów, wykonywanie ocen pracowniczych, weryfikowanie i dopilnowywanie uprawnień, szkoleń i ewidencji czasu pracy oraz terminowego przekazywania dokumentów.
8. Dbanie o rentowność kontraktów na usługi oraz prawidłowe wyposażenie podległych pracowników.
9. Bieżąca współpraca z innymi komórkami i jednostkami firmy.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 15.10.2023
Wynagrodzenie brutto: od 5 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kierownik działu administracyjno-gospodarczego
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Umiejętność pracy z klientami i zarządzania zespołem pracowników.

NIP: 8130268633
REGON: 000455404
Krótki opis działalności gospodarczej: Ochrona, usługi sprzątające
Adres: Kochanowskiego 25, 38-500 Sanok, powiat: sanocki, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Agnieszka Żylińska
Nr telefonu: 698685770
E-mail: firma@musi.rzeszow.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail