Kierowca kat. d (ofpr/23/1675) - Kasinka Mała, małopolskie

Data dodania: 2023-10-04
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy Limanowa
Pracodawca: PRZEWÓZ OSÓB Michalak Paweł

Numer oferty: StPr/23/1698

Miejsce pracy: 34-734 Kasinka Mała 320, powiat: limanowski, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: przewóz osób na terenie kraju
regularny przewóz osób: trasa Mszana Dolna - Limanowa, Węglówka - Myślenice
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 05.10.2023
Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
Opis wynagrodzenia: + premia
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kierowca autobusu
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Uprawnienia:
  • świadectwo kwalifikacji " D"
  • 833101 - kierowca autobusu, prawo jazdy kat. D
Szczegóły dotyczące uprawnień::

Pozostałe wymagania

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Inne wymagania: doświadczenie zawodowe mile widziane

NIP: 7371493578
REGON: 490038566
Adres: 34-734 Kasinka Mała 320, powiat: limanowski, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Paweł Michalak
Nr telefonu: 604 895 358
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV, skierowanie
Kontakt bezpośrednio do pracodawcy p. Paweł Michalak tel 604 895 358, 508 222 262
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon