Księgowy - Starogard Gdański, pomorskie

Data dodania: 2023-10-04
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim
Pracodawca: SĄD REJONOWY W STAROGARDZIE GDAŃSKIM
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne

Numer oferty: StPr/23/1034

Miejsce pracy: Tadeusza Kościuszki 30, 83-200 Starogard Gdański, powiat: starogardzki, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:
1. Sporządzanie list wynagrodzeń dla uczestników postępowania;
2. Prowadzenie gospodarki kasowej;
3. Dokonywanie kontroli - formalno-rachunkowej dokumentów księgowych;
4. Prowadzenie ewidencji księgowej (syntetycznej i analitycznej) w zakresie wydatków, kosztów i kont rozrachunkowych;
5. Prowadzenie dochodów budżetowych Sądu wraz z odprowadzaniem na rachunek Ministerstwa Finansów;
6. Obsługa zwrotów z dochodów budżetowych;
7. Właściwe klasyfikowanie wydatków i kosztów wg. obowiązującej klasyfikacji budżetowej;
8. Sporządzanie sprawozdań finansowych, sporządzanie formularzy PIT i wysyłanie do Urzędu Skarbowego.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 30.10.2023
Data zakończenia: 22.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 200 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: księgowy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, ekonomiczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania niezbędne: wykształcenie min średnie - preferowane ekonomiczne; pełna zdolność do czynności prawnych; nieposzlakowana opinia, niekaralność, stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na określonym stanowisku; znajomość techniki pracy biurowej, w tym biegła znajomość obsługi komputera oraz znajomość programów MS Word i MS Excel; znajomość ustawy o rachunkowości; znajomość zagadnień związanych z ZUS i PIT.
Wymagania dodatkowe: mile widziane doświadczenie w pracy w jednostce sektorów finansów publicznych (w komórce finansowo-księgowej); znajomość zasad prowadzenia księgowości budżetowej, planu kont o klasyfikacji budżetowej; zdolności analityczne, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole; mile widziana znajomość programów: SAP (moduł FI) i Płatnika; znajomość regulacji prawnych z zakresu finansów publicznych.

NIP: 5921616365
REGON: 000321891
Adres: Tadeusza Kościuszki 30, 83-200 Starogard Gdański, powiat: starogardzki, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Monika Sulewska
Nr telefonu: 587774647
E-mail: administracja@starogard-gd.sr.gov.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV, skierowanie do pracodawcy.
Szczegółowe informacje oraz wymagane dokumenty dostępne na stronie Sądu Rejonowego w Starogardzie Gdańskim: https://starogard-gd.sr.gov.pl/a-1100-1123-konkurs-na-stanowisko-ksiegowego-umowa-na-czas-okreslony-w-celu-zastepstwa-nieobecnego-pracownika,new,m2,232.html,3087
Dokumenty należy złożyć lub przesłać w terminie do 13.10.2023 r. do Oddziału Administracyjnego Sądy Rejonowego w Starogardzie Gd. (pok. 6) w zamkniętej kopercie opatrzonej jedynie hasłem: Konkurs A-1100-11/2023
Sposób przekazania dokumentów: Termin: do 13.10.2023 r.