Operator obrabiarek cnc - Lewickie, podlaskie

Data dodania: 2023-10-04
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku
Pracodawca: "CHM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne

Numer oferty: StPr/23/2363

Miejsce pracy: 16-061 Lewickie 3 B, powiat: białostocki, woj: podlaskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 1. obróbka skrawaniem elementów z metali i innych materiałów
2. przygotowanie obrabiarki do procesu obróbki
3. bieżące monitorowanie procesu obróbki
4. zapewnienie prawidłowej identyfikacji wyrobu
5. codzienna, bieżąca kontrola funkcjonowania maszyn
6. wymiana narzędzi (ocena stanu zużycia)
7. uzbrajanie i ustawianie maszyny
8. konserwacja maszyny i dbanie o stanowisko
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 09.10.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: operator obrabiarek sterowanych numerycznie
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, techniczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: 1. Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
2. Znajomość rysunku technicznego
3. Mile widziane: doświadczenie przy obsłudze obrabiarek CNC, wykształcenie zawodowe techniczne, podstawy programowania CNC, znajomość technologii obróbki skrawaniem,

NIP: 9661176019
REGON: 05056165600000
Krótki opis działalności gospodarczej: produkcja sprzętu medycznego
Adres www: www.chm.pl
Adres: 16-061 Lewickie 3 B, powiat: białostocki, woj: podlaskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 858686110 858686111
E-mail: praca@chm.eu
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail