Kierowca c+e - Góra, dolnośląskie

Data dodania: 2023-10-04
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Górze
Pracodawca: J Z TRANSPORT JAROSŁAW ZAMŁYŃSKI

Numer oferty: StPr/23/0441

Miejsce pracy: Wrocławska 11/3, 56-200 Góra, powiat: górowski, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Kierowca ciągnika siodłowego z naczepą firanką.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 04.10.2023
Wynagrodzenie brutto: od 5 500 do 7 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kierowca ciągnika siodłowego
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. C + E

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane: doświadczenie zawodowe, karta kierowcy, prawo jazdy C+E z kodem 95, zaświadczenie o niekaralności, znajomość przepisów UoCPK
Miejsce pracy: według zleceń -kraj.
Możliwość zatrudnienia na umowę o pracę lub zlecenie.
Wynagrodzenie 5.500,00 - 7.500,00 netto.

NIP: 6990002514
REGON: 410385209
Adres: Kazimierza Wielkiego 8F, 56-200 Góra, powiat: górowski, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Jarosław Zamłyński
Nr telefonu: 600288625
E-mail: j.zet.transport@gmail.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Godziny : 08:00- 11:00