Robotnik magazynowy - Lipno, kujawsko-pomorskie

Data dodania: 2023-10-04
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lipnie
Pracodawca: HASKI MANAGEMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/23/0849

Miejsce pracy: Wójska Polskiego 12, 87-600 Lipno, powiat: lipnowski, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Odpowiada za wykonywanie czynności związanych z codziennym
funkcjonowaniem magazynu; przyjmuje i wydaje towary oraz sporządza
raporty i rejestruje towar; dba o porządek na terenie magazynu.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 150.0
Data rozpoczęcia: 09.10.2023
Wynagrodzenie brutto: od 23,5 PLN
Opis wynagrodzenia: stawka godzinowa
Zawód: robotnik magazynowy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Robotnik magazynowy
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Inne] : System czasu pracy: trzyzmianowy- 6 - 14, 14 – 22 ,22 – 6
System wynagradzania: godzinowy 150 god\m

NIP: 9512523208
REGON: 389522719
Adres: Adama Branickiego 21/U3, 02-972 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Nr telefonu: +48516547831
E-mail: l.reva.haski@gmail.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail