Magazynier - Bąkowo, pomorskie

Data dodania: 2023-10-03
Dodane przez: Gdański Urząd Pracy
Pracodawca: ROBOD SPÓŁKA AKCYJNA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/23/9102

Miejsce pracy: Ordynacka 12, 83-050 Bąkowo, powiat: gdański, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Przyjęcie, kompletacja i wydanie towarów. Zapewnienie prawidłowego składowania towaru w magazynie, bieżąca kontrola stanów magazynowych, obsługa skanera, obsługa wózka widłowego i innych urządzeń mechanicznych, udział w inwentaryzacjach, utrzymanie czystości i porządku w magazynie, dbałość o towar oraz stan techniczny i sprawność wyposażenia magazynu. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 7-15 lub 9-17.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 03.10.2023
Wynagrodzenie brutto: od 4 200 PLN
Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie do ustalenia indywidualnie z pracodawcą, uzależnione będzie od posiadanych umiejętności i kwalifikacji. Pracodawca oferuje: umowę o pracę, system motywacyjny, szkolenia produktowe, niezbędne narzędzia pracy, dofinansowanie do opieki medycznej, dofinansowanie do karty MultiSport.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: magazynier
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: umiejętność pracy ze skanerem, zaangażowanie, dokładność, umiejętność pracy w grupie, znajomość procesów magazynowych. Mile widziane: uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych i praktyczna umiejętność jazdy wózkiem.

NIP: 5832563839
REGON: 19167488800000
Adres: Trakt św. Wojciecha 223/225, 80-017 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
E-mail: rekrutacja@robod.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail