Brukarz. - Końskie, świętokrzyskie

Data dodania: 2023-10-02
Dodane przez: MCK Końskie
Pracodawca: Kamoda FHU Mateusz Kamoda

Numer oferty: 64/10/2023

Miejsce pracy: Zielona 7, 26-200 Końskie, powiat: konecki, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Układanie kostki brukowej, umiejętność układania i naprawiania nawierzchni brukowych, mile widziane doświadczenie zawodowe na podanym stanowisku. Tel:782027679, 790460650.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 03.10.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: brukarz
Zatrudnienie od zaraz: NIE

NIP: 658-17-23-989
Adres: Zielona 7, 26-200 Końskie, powiat: konecki, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Mateusz Kamoda
Nr telefonu: 782027679
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon