Specjalista / inspektor bhp - Żarnowo Pierwsze, podlaskie

Data dodania: 2023-10-02
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Augustowie
Pracodawca: Balt-Yacht K.A i B Kozłowscy Społka Jawna
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/23/0526

Miejsce pracy: 16-300 Żarnowo Pierwsze 9b, powiat: augustowski, woj: podlaskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Praktyczna wiedza w zakresie oceny zagrożeń oraz rozwiązywania problemów BHP i Ochrony Środowiska. Znajomość zagadnień z dziedziny prawa BHP, prawa pracy, prawa środowiskowego, profesjonalizm. Dobra znajomość Pakietu Office i mile widziana komunikatywna znajomość jęz.angielskiego. Umiejętność budowania systemowych rozwiązań nakierowanych na bezpieczne warunki BHP i środowiskowe. Analiza zagrożeń i ryzyk w obszarze bezpieczeństwa i higieny pracy. Umiejętność efektywnej komunikacji i współpracy przy złożonych problemach BHP/środowiskowych. Umiejętność efektywnej komunikacji i współpracy przy złożonych problemach BHP/środowiskowych. Wielozadaniowość przy umiejętności priorytetyzacji zadań.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 02.10.2023
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostały średni personel ochrony środowiska, medycyny pracy i bhp
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Inne] : Wysokość wynagrodzenie do ustalenia indywidualnie z pracodawcą, uzależnione będzie od posiadanych umiejętności i kwalifikacji, oprócz płacy zasadniczej przysługuje prawo do premii uznaniowej.Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie o profilu produkcyjnym min. 1 rok. Wyższe wykształcenie o kierunku lub specjalności w zakresie BHP albo studia podyplomowe w zakresie BHP

NIP: 8461593278
REGON: 200056000
Adres: 16-300 Żarnowo Pierwsze 9b, powiat: augustowski, woj: podlaskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 876431800
E-mail: balt-yacht@post.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail