Zbrojarz (ofpr/23/1662) - Lubomierz, małopolskie

Data dodania: 2023-10-02
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy Limanowa
Pracodawca: W-ALL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/23/1685

Miejsce pracy: 34-736 Lubomierz 97, powiat: limanowski, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: wg stanowiska.
Praca na terenie kraju, obecnie na Śląsku. Wyjazd z poniedziałek, powrót w piątek
Pracodawca zapewnia dojazd i zakwaterowanie.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 03.10.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN
Opis wynagrodzenia: + premia
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: zbrojarz
Zatrudnienie od zaraz: TAK
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wymagana umiejętność czytania projektu budowlanego i min 2 lata doświadczenia na wskazanym stanowisku

NIP: 7372229777
REGON: 52011059400000
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Józefa Marka 9, 34-600 Limanowa, powiat: limanowski, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Lidia Kopytek
Nr telefonu: 183311710
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Cv, Kontakt bezpośrednio do pracodawcy tel. 698 943 657
Osoba do kontaktu pracodawcy: Tadeusz Wojtyczka
Nr telefonu: 698 943 657