Główny księgowy - Ciechanów, mazowieckie

Data dodania: 2023-09-28
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ciechanowie
Pracodawca: Medyczna Szkoła Policealna w Ciechanowie
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/23/0888

Miejsce pracy: Henryka Sienkiewicza 33, 06-400 Ciechanów, powiat: ciechanowski, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: prowadzenie rachunkowości jednostki, wykonywanie dyspozycji środkami pieniężnymi, prowadzenie prawidłowej gospodarki finansowo-księgowej, przygotowywanie projektów planów finansowych i sprawozdawczości, przestrzeganie dyscypliny finansowej.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 09.10.2023
Wynagrodzenie brutto: od 7 200 PLN
Opis wynagrodzenia: Oferta w ramach konkursu urzędniczego (informacja BIP)
wynagrodzenie : 7200 zł + staż pracy
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: główny księgowy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Główny księgowy (wymagany staż - lata: 3)
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie: ekonomiczne studia magisterskie, ekonomiczne studia zawodowe, uzupełniające studia zawodowe, doświadczenie zawodowe uzależnione od posiadanego wykształcenia, znajomość przepisów, znajomość zasad księgowości budżetowej, tworzenie prognoz, plany finansowe, biegła obsługa komputera, arkusza kalkulacyjnego, programów księgowych, obsługa programów firnansowo-księgowych. Ogłoszenie umieszczone jest na BIP MEDYK CIECHANÓW. Mile widziane osoby z niepełnosprawnością.

NIP: 5661894600
REGON: 130267886
Adres: Henryka Sienkiewicza 33, 06-400 Ciechanów, powiat: ciechanowski, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Izabela Kierska
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Wymagane dokumenty aplikacyjne proszę kierować za pomocą poczty tradycyjnej na adres: ul. Henryka Sienkiewicza 33, 06-400 Ciechanów
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: poczta