Rejestratorka medyczna - Janów, podlaskie

Data dodania: 2023-09-27
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sokółce
Pracodawca: Centrum HIPOKRATES Sp. z o.o. w Janowie
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/23/0545

Miejsce pracy: Parkowa 9A, 16-130 Janów, powiat: sokólski, woj: podlaskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Przyjmowanie zgłoszeń pacjentów, umawianie terminów świadczenia usług medycznych, prowadzenie dokumentacji medycznej osób objętych opieką

Umowa na 3 miesiące (okres próbny) z możliwością przedłużenia.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.10.2023
Data zakończenia: 31.12.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: rejestratorka medyczna
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące

NIP: 5451812205
REGON: 200627626
Krótki opis działalności gospodarczej: Praktyka lekarska, handel art. spożywczo- przemysłowymi w sieci Lewiatan, wynajem lokali
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Kryńska 40, 16-100 Sokółka, powiat: sokólski, woj: podlaskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Monika Woronko
Nr telefonu: 857229022
E-mail: biso@praca.gov.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV lub skierowanie z PUP
Osoba do kontaktu pracodawcy: Małgorzata Jadwiga Kraszewska
Nr telefonu: 502-162-182