Specjalista ds. e-commerce - Boria, świętokrzyskie

Data dodania: 2023-09-27
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim
Pracodawca: BIO WARZYWA I OWOCE Sp. z o.o.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe

Numer oferty: StPr/23/1391

Miejsce pracy: 27-440 Boria 8, powiat: ostrowiecki, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - Aktualizacja treści na stronie sklepu internetowego z żywnością;
- Wsparcie w codziennej pracy zespołu Działu Sprzedaży Internetowej ;
- Kompleksowa obsługa sklepu internetowego;
- Nadzorowanie procesów sprzedaży online;
- Monitorowanie oraz udoskonalanie funkcjonowania sklepu online;
- Realizowanie działań w zakresie e-marketingu;
- Analizowanie i optymalizacja prowadzonych działań (z wykorzystaniem Google Analytics, Meta Business);
- Ścisła współpraca z klientami e-commerce, tworzenie kampanii reklamowych dla sklepów internetowych;
- Prowadzenie działań wspierających obecność marek w Internecie (prowadzenie mediów społecznościowych, współpraca z influenserami).
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 02.10.2023
Wynagrodzenie brutto: od 23,5 PLN
Zawód: specjalista do spraw sprzedaży
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
Uprawnienia:
  • Umiejetność pracy w zespole.
  • Obsługa programu sprzedaży Subiekt GT

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe w branży e-commerce na podobnym stanowisku; Praktyczna wiedza z zakresu e-commerce i marketingu internetowego; Dobra znajomość obsługi programu MS Excel; Praktyczna znajomość platform aukcyjnych i sprzedażowych Allegro i CENEO; Znajomość programu Subiekt GT; Zdolność analitycznego myślenia i kreatywność; Znajomość platformy IAI-Shop

NIP: 9512389224
REGON: 36089057800000
Adres: 27-440 Boria 8, powiat: ostrowiecki, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 535780845
E-mail: kadry@farmaswietokrzyska.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail