Kierowca c+ e - Ryczów, małopolskie

Data dodania: 2023-09-26
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach
Pracodawca: Tadeusz Bryła Usługi Handlowo - Sprzętowo - Transportowe

Numer oferty: StPr/23/1399

Miejsce pracy: Baza -Ryczów ul. Starowiejska 51, 34-115 Ryczów, powiat: wadowicki, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Przewóz materiałów. Praca na terenie całego kraju i krajów UE.
Praca od poniedziałku do piątku w trasie, weekendy w domu. Baza pracodawcy w Ryczowie. Godziny pracy do ustalenia. Kontakt z pracodawcą telefoniczny: 604 971 324
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 12.12.2023
Data zakończenia: 11.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 8 000 do 10 000 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie od 8 000,00 zł do 10 000,00 zł
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kierowca samochodu ciężarowego
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. C + E
  • Karta kierowcy

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie nie jest istotne, wymagane prawo jazdy kat. C+E, wymagana ważna karta kierowcy.

NIP: 5510000504
REGON: 070174501
Adres: Starowiejska 51, 34-115 Ryczów, powiat: wadowicki, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Tadeusz Bryła
Nr telefonu: 604 971 324
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, inny - Pierwsze kontakt telefoniczny przed spotkaniem