Kelnerka - Ustka, pomorskie

Data dodania: 2023-09-26
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Pracodawca: WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. JANUSZA KORCZAKA W SŁUPSKU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/23/2364

Miejsce pracy: Mickiewicza 12, 76-200 Ustka, powiat: słupski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Wydawanie posiłków gościom w Uzdrowisku w Ustce;
Wymiar etatu 3/4
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 02.10.2023
Wynagrodzenie brutto: od 28 PLN
Opis wynagrodzenia: 28,00zł brutto/ h
Zawód: kelner*
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

NIP: 8393179849
REGON: 77090151100000
Adres: Hubalczyków 1, 76-200 Słupsk, powiat: m. Słupsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Weronika Dułak
Nr telefonu: 59 84 60 624, 602 810 952
E-mail: w.dulak@szpital.slupsk.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, inny - 602 810 952