Starszy instruktor ( miejsce wykonywania pracy: ul. zwirki i wigury 3, 62 - 230 witkowo - garnizon powidz). - Powidz, wielkopolskie

Data dodania: 2023-09-26
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Słupcy
Pracodawca: DOWÓDZTWO 3. SKRZYDŁA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO

Numer oferty: StPr/23/0518

Miejsce pracy: OSIEDLE 6, 62-430 Powidz, powiat: słupecki, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: a. opracowywanie zasadniczych przedsięwzięć Klubu i planów działalności;
b. opracowywanie planów i scenariuszy organizowanych imprez kulturalnych;
c. udział w organizacji i zabezpieczeniu uroczystości państwowych i wojskowych;
d. obsługa fotograficzna uroczystości;
e. projektowanie oraz wykonywanie banerów informacyjnych ulotek promocyjnych oraz plakatów związanych z działalnością Skrzydła:
f. przygotowywanie pism okolicznościowych i materiałów informacyjnych dotyczących organizowanych uroczystości jubileuszy oraz przedsięwzięć związanych z działalnością Dowództwa Skrzydła;
g. redagowanie oraz przygotowywanie propozycji przemówień, życzeń oraz listów okolicznościowych;
h. przygotowywanie wystaw okolicznościowych;
i. opracowywanie planów i scenariuszy uroczystości organizowanych w Dowództwie Skrzydła;
j. upowszechnianie działalności kulturalnej poprzez:
organizowanie przedsięwzięć integrujących środowisko wojskowe,
upowszechnianie kultury narodowej w środowisku wojskowym,
promowanie dorobku kulturalnego wojska w środowisku wojskowym i społeczności lokalnej:
k. prowadzenie działalności kulturalno-oświatowej w ramach działających w Klubie kół i sekcji zainteresowan;
l. współtworzenie Kroniki Klubu i Kroniki Dowództwa Skrzydła.

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 23.10.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 900 PLN
Opis wynagrodzenia: W tym premia regulaminowa i dodatek stażowy.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: animator kultury
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Uprawnienia:
  • sumienność
  • wysoka kultura osobista
  • dyspozycyjność
  • dobry kontakt z dziećmi
  • odpowiedzialność i umiejętność pracy pod presją czasu

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
  • średnie ogólnokształcące
  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: artystyczny, specjalizacja: muzyka, plastyka,teatr.

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Miejsce wykonywania pracy: Ul. Zwirki i Wigury 3, 62 - 230 Witkowo - GARNIZON POWIDZ.
Doświadczenie zawodowe: przy wykształceniu średnim - 3 lata, przy wykształceniu wyższym - 1 rok w prowadzeniu zajęć cyklicznych w formie kół zinteresowań zgodnie z posiadanym wykształceniem.

NIP: 6670004670
REGON: 380730244
Adres: Osiedle 6, 62-300 Powidz, powiat: słupecki, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Aneta Ficer
Nr telefonu: 261 544 735
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV + list motywacyjny + oświadczenie dotyczące przetwarzania danych osobowych zgodne z obowiązującymi przepisami RODO przesłane na adres wskazany w ofercie pracy.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, poczta, Termin: Dokumenty należy wysłać pocztą do15.10.2023.