Specjalista (do spraw kultury fizycznej i sportu) - Powidz, wielkopolskie

Data dodania: 2023-09-26
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Słupcy
Pracodawca: DOWÓDZTWO 3. SKRZYDŁA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: Wychowanie fizyczne

Numer oferty: StPr/23/0519

Miejsce pracy: OSIEDLE 6, 62-430 Powidz, powiat: słupecki, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: a) realizacja rozkazów, zarządzeń i instrukcji określających i regulujących rozwój kultury fizycznej:
b) udział w opracowywaniu tematyki zajęć z wychowania fizycznego dla Dowództwa Skrzydła i podległych jednoste wojskowych;
c) udział w opracowywaniu planów, sprawozdań i innych dokumentów dotyczących utrzymania i rozwoju bazy do szkolenia fizycznego;
d) prowadzenie zajęć z wychowania fizycznego i przedsięwzięć sportu powszechnego z kadrą Dowództwa Skrzydła;
e) udział w planowaniu, organizowaniu oraz prowadzeniu imprez i zawodów sportowych w Skrzydle;
f) udział w prowadzeniu egzaminów z wychowania fizycznego w Dowództwie Skrzydła i podległych jednostkach wojskowych;
g) terminowe opracowywanie planów, sprawozdań, regulaminów i innych dokumentów dotyczących problematyki wychowania fizycznego i sportu powszechnego zgodnie z wytycznymi przełożonych i obowiązującymi przepisamiw tym zakresie.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 23.10.2023
Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
Opis wynagrodzenia: W tym premia regulaminowa i dodatek stażowy.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik do spraw kultury fizycznej i sportu
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: Wychowanie fizyczne
Uprawnienia:
  • Przygotowanie pedagogiczne
  • odpowiedzialność
  • wysoka kultura osobista
  • sumienność
  • Praca pod presją czasu

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane wykształcenie wyższe z tytułem magistra lub równoważnym w zakresie wychowania fizycznego lub ukończone studia podyplomowe z zakresu wychowania fizycznego i sportu.

NIP: 6670004670
REGON: 380730244
Adres: OSIEDLE 6, 62-430 Powidz, powiat: słupecki, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Aneta Ficer
Nr telefonu: 261 544 735
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV + list motywacyjny + oświadczenie dotyczące przetwarzania danych osobowych zgodne z obowiązującymi przepisami RODO przesłane na adres wskazany w ofercie pracy.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, poczta, Termin: Dokumenty należy wysłać pocztą do 15.10.2023.